Zabieg lipolizy

Kategoria: Blog

kobieta stojąca przy manekinie

Kłopotliwe krągłośc

Nadmiar tłuszczy i nadwyżka krągłości bywają kłopotliwe. Obfity brzuch, nogi czy pośladki są powodem braku pewności siebie. Nie Jest to problem wyłącznie osób, które nie stosują diety i nie dbają o linię. Borykają się z nim również ludzie chodzący na siłownie, uprawiający sport, prowadzący aktywny tryb życia i stosujący dietę. Powodem jest trudność pozbycia się nadmiaru tłuszczu z pewnych partii ciała. Zdarza się, że nawet specjalistyczne ćwiczenia nie przynoszą należytego efektu. W takiej sytuacji warto skorzystać z zabiegu lipolizy.

Usuwanie kłopotliwych krągłości

Przywołana lipoliza to współczesny zabieg medycyny estetycznej, która ma na celu zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w wyznaczonych obszarach ciała. Proces odbywa się poprzez wprowadzenie do organizmu cieszy likwidującej komórki tłuszczowe. Substancja składa się z mieszanki fosfatydylocholinu, deoksycholanu, L-karnitu oraz krzemionki organicznej. Fosfatydylocholina i deoksycholat zmniejszają tkankę tłuszczową, a L-karnityna przyspiesza proces metabolizmu. Lipoliza doprowadza do naturalnego rozpuszczenia i wydalenia tłuszczu z organizmu.
Zabieg ma charakter nieinwazyjny i jest bezbolesny. Rozpoczyna się od nasmarowania wybranej partii ciała pacjenta maścią przeciwbólową. Gdy jest już znieczulony, lekarz wstrzykuje do jego ciała substancję lipolizy. Zabieg powinno się stosować średnio 2-3 razy w kilkutygodniowych odstępach. W końcowym efekcie określona partia ciała pozbawiona zostanie niechcianych okrągłości.
Zabieg lipolizy kierowany jest do pacjentów z naturalną wagą lub lekką nadwagą. Traktowany jest jako idealna forma uzupełnienia diety lub treningu.